Staré hračky - starožitnosti Brno

Máte na půdě nepotřebné staré hračky a nevíte, co s nimi? Přineste je k nám! Provádíme výkup a komisní prodej starých hraček hlavně ze 70. a 80. let., ale i starších. Hračky by měly být funkční a kompletní (výjimkou jsou stará plechová autíčka).

Co přijímáme do prodeje: Staré panenky, stará autíčka, gumová zvířátka, plastová zvířátka, hry, hlavolamy, staré figurky, staré kočárky na panenku, ozdoby do vlasů, tříkolky, vozítka, staré plechové hračky, elektronické hry z 80. let, loutky, maňásky, pistolky, staré modely lodí, letadel, raket, tanků, dětské promítačky, šicí stroje, pokladny.

Před návštěvou u nás prosím vyplňte náš kontaktní formulář, hračku popište a informujte se o tom, zda je hračka prodejná. Příklad zprávy, kterou nám můžete poslat: 

Dobrý den, mám doma po dětech stará gumová pískací zvířátka, kohouta, skřítka a kravičku, stavebnici Seva, dětský hokej značky Igra a několik mončičáků. Vše asi 30 let a více staré, zaprášené, leželo dlouho na půdě. Lze tyto věci přinést? Ludmila Nová, e-mail... telefon...

 


Aktuality

5.-9. srpna 2019 dovolená - zavřeno

Otvírací doba: Po-Pá 9:00-17:30

Lampiony štěstí/přání skladem v prodejně. Prodáváme dvě velikosti a osm barev. Dovoz přímo z Thajska.

 


Lampiony štěstí brno

aukro.cz

Doporučujeme semena květin

Retro hračky

Aukro.cz