12.01.2009 10:12

Jak na Ebay - Návod (Vyhledávání a nakupování)

 

Na ebay se prodávají miliony položek. Pro snadnější orientaci jsou rozděleny do kategorií a mnoha podkategorií. Najdete zde také pokročilý vyhledávací systém.

 

1.

Základní rozdělení zboží do kategorií:

2.

Každá kategorie obsahuje celou řadu dalších podsložek (zde pro příklad uvádíme podsložky kategorie Počítače). Číslo na třetím řádku značí počet položek v dané kategorii.

3.

Jednotlivé položky jsou uváděny v časovém sledu, čím méně času zbývá do konce aukce, tím je položka výše. Údaj, kdy aukce končí, je uveden na pravé straně. Mezi další informace patří vyvolávací cena, poštovné a počet příhozů. V levé části se nacházejí další kategorie a filtry pro snadnější hledání.

 

4.

Po kliknutí na vybranou položku se objeví okno obsahující foto, veškeré detaily o předmětu, prodejci, poštovném a možnostech platby. Kupujte jen takové předměty, jejichž popis je kompletní a podrobný. Vždy je velmi důležité zkontrolovat, kolik už daný prodávající prodal předmětů a jak jsou s ním zákaznící spokojeni. K tomu slouží systém zpětné vazby - feedback, podrobnosti naleznete v údajích o prodejci. Pokud od jednoho prodejce nakoupite více položek, dostanete vetšinou slevu na poštovném. Přečtěte si také, máte-li možnost věc vrátit nebo reklamovat, a za jakých podmínek.

 

—————

Zpět


Aktuality

5.-9. srpna 2019 dovolená - zavřeno

Otvírací doba: Po-Pá 9:00-17:30

Lampiony štěstí/přání skladem v prodejně. Prodáváme dvě velikosti a osm barev. Dovoz přímo z Thajska.

 


Lampiony štěstí brno

aukro.cz

Doporučujeme semena květin

Retro hračky

Aukro.cz