Bazar Brno - komisní prodej

Do komisního prodeje přijímáme pouze hračky, knihy, starožitné předměty - bytové doplňky, sklo, apod. NEZABÝVÁME se prodejem elektroniky, oblečení, dětského zboží, vybavení domácnosti apod.

Obchodní podmínky

 

1.

Do aukcí přijímáme movité věci, které mají dle našeho odhadu hodnotu alespoň 200 Kč, nebyly získány trestnou činností a jejich prodej není regulován zvláštními předpisy.

Předměty, jejichž alespoň jeden rozměr přesahuje 60 cm, přijímáme pouze po předchozí domluvě.

2.

Při převzetí bude věc ohodnocena a navržena vyvolávací cena (obvykle polovina, max. dvě třetiny ceny odhadní). Zájemce o prodej podepíše smlouvu o zprostředkování prodeje věci, které obsahuje: název věci, stručný popis stavu věci, vyvolávací cenu a výši provize. Při podpisu smlouvy  se společnosti prodameto.cz  je nutné mít s sebou platný doklad totožnosti.

 

Pokud se věc neprodá, platí pravidlo: Žádný prodej, žádné poplatky.

Věci budou v aukci vystaveny na 10 dnů. Po domluvě lze i kratší termín. Prodávající obdrží peníze nejpozději do 14 pracovních dnů od úspěšného skončení aukce. Po vzájemné dohodě může být věc umístěna do aukce znovu se sníženou cenou.

 

3.

Naše společnost se zavazuje, že umístí prodávanou věc na internetových aukčních portálech dle dohody, vyřídí veškeré náležitosti s novými majiteli, zajistí zabalení a dopravu.

4.

Klient-prodávající se zavazuje, že je majitelem věci nebo byl majitelem věci k prodeji pověřen, nezatajil na výrobku žádné jemu známé vady. Neprodané věci si vyzvedne ve stanoveném termínu – nejpozději 14 dní od neúspěšného ukončení aukce. Neučiní-li tak, můžeme od tohoto data požadovat skladné ve výši 50 Kč za každý započatý týden.

5.

Po ukončení aukce není možné získat věc zpět.

 

Poplatky

 

Naše provize z konečné ceny:

  • 25% z částky do 1000 Kč
  • 17% z částky nad 1000 Kč
  • minimálně 40 Kč
     
  • pokud se věc neprodá, samozřejmě nic neplatíte

Věc je možno během aukce stáhnout z prodeje za poplatek ve výši dvojnásobku ceny odhadní.

Jak postupovat?

1. Kontaktujte nás

Pro usnadnění komunikace s námi uveďte název, typ, značku, rozměr a míru opotřebení věci, případné vady a cenu, za kterou byla věc pořízena. Příklad emailu: Potřebuji prodat starou otáčecí židli ke klavíru. Je plně funkční, má jen drobné oděrky. Chtěl bych za ni dostat min. 300 Kč. Prosím o další info. Karel Moučka, karel.moucka@seznam.cz, tel. 755 852 635.

2. Přineste věc do provozovny

V provozovně váš předmět převezmeme (ZDE najdete informace o tom, co přijímáme do prodeje a co lze přinést do provozovny), odhadneme cenu, vyfotografujeme a s atraktivním popisem umístíme na internetovou aukci. Až se prodá, zabalíme ho, odešleme a vyřídíme veškeré náležitosti s novým majitelem.

3. Vyzvedněte si peníze

Získané peníze můžete také věnovat na dobročinné účely - více ZDE.

Bazar Brno - výkup za hotové

Jak postupovat?

Výkupní dny: pondělí, středa, pátek

Před přinesením zboží do výkupu nás prosím kontaktujte. Ve zprávě uveďte předmět, který chcete prodat, stáří a stav. Poté vyčkejte na zprávu od nás, že lze zboží k výkupu přinést. Bez předchozí domluvy nemusí být zboží k výkupu přijato.

 


Aktuality

5.-9. srpna 2019 dovolená - zavřeno

Otvírací doba: Po-Pá 9:00-17:30

Lampiony štěstí/přání skladem v prodejně. Prodáváme dvě velikosti a osm barev. Dovoz přímo z Thajska.

 


Lampiony štěstí brno

aukro.cz

Doporučujeme semena květin

Retro hračky

Aukro.cz